Životní prostředí na prvním místě

Firma Edenox je předním výrobcem a specialistou v oblasti přípravy a distribuce jídla. Nabízí inovativní produkty s nadstandardní výdrží a vysokou kvalitou. Jejich cílem je především naplnění očekávání zákazníků při zachování ohleduplnosti vůči životnímu prostředí. V této společnosti jsou si totiž vědomi toho, že stejně jako Edenox i životní prostředí slouží nám všem. Firma Edenox splňuje mezinárodní standardy UNE-EN-ISO 9001:2008 a UNE-EN-14001:2004, které tvrzení výše pouze potvrzují. Vlastní sedm továren rozmístěných v pěti státech na třech kontinentech. Interní standardy kvality a procesů jsou zárukou, že všechny vyrobené produkty pocházející z různých lokalit se mohou honosit certifikátem „made by Enesa. Což samo o sobě představuje určitou záruku kvality.

Záruka kvality

Jak již bylo zmíněno, firma Edenox je zárukou kvality. A kvalita není pouze ukazatelem výdrže daného výrobku, je také odrazem přístupu dané společnosti k životnímu prostředí a společnosti obecně. Při nákupu produktů od značky Edenox máte jistotu, že dopad na prostředí, které všichni sdílíme, je omezen pouze na nutné minimum. Taková zodpovědnost by měla dřímat v každém z nás, protože to co zanecháme budoucím generacím záleží pouze na nás. Vyzkoušejte Edenox a sami se přesvědčte o jeho kvalitách. Zaručujeme, že rozhodně nebudete litovat, protože Edenox je zárukou kvality. Podívejte se na naši nabídku produktů ze sortimentu této značky, pevně věříme, že si vyberete.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Gastronomické produkty – dřezy nerez a drtič ledu

czw. sty 2 , 2020
V dnešním článku zaměřeném na gastronomii se spolu podíváme na dva produkty, které jsou naprostou nutností v každé kuchyni. Prvním z nich jsou dřezy nerez, které má doma snad každý, pokud jde ale o ty určené pro gastronomii, jedná se o úplně jiný produkt. Jeho význam je především funkční, nemusí být krásně […]

You May Like