Gastronomické produkty – dřezy nerez a drtič ledu

V dnešním článku zaměřeném na gastronomii se spolu podíváme na dva produkty, které jsou naprostou nutností v každé kuchyni. Prvním z nich jsou dřezy nerez, které má doma snad každý, pokud jde ale o ty určené pro gastronomii, jedná se o úplně jiný produkt. Jeho význam je především funkční, nemusí být krásně ozdobený nebo vybraný do barvy tak, aby splňoval požadavky Vaší manželky a tchýně, se kterými při výběru dřezu do normální kuchyně můžete strávit klidně celé dny a nakonec zjistíte, že vlastně nemůžete najít ledničku, která by zapadala do vybraného stylu. Dřezy nerez určené pro gastronomii jsou vyrobené jak už ze samotného názvu vyplývá, z nerezové oceli. Jedná se jednoduchou vanu ve stříbrné barvě různé velikosti (záleží, jak velké množství nádobí plánujete umývat), která je zasazena na čtyřech nohách stejné barvy. Naprosto minimalistické a jednoduché, nemyslíte? Výběrem gastro dřezu nerez si usnadníte spoustu práce a žádné přeplácané barvy nebudou krást Vaši pozornost.

Drtič ledu

Zařízení jako je drtič ledu by se mělo nacházet v naprosto každé restauraci, ale hodí se i pro domácí použití. Nikdy totiž nevíte, kdy na plese nebo v divadle narazíte na partnerku nebo partnera, kterého můžete okouzlit výrobou míchaného drinku plného ledové tříště. No řekněte sami…kdo takový nápoj nemá rád? O to více v teplé letní dny, ve které takový drink dokáže schladit naši mysl a zároveň překonat všechny zábrany. Drtič ledu je opravdu jedinečné zařízení, které by nikdo neměl podceňovat.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Gastronomické produkty – digestoře gastro a jejich využití

śr. sty 8 , 2020
V dnešním článku zaměřeném na gastronomické produkty se spolu podíváme na digestoře gastro. K čemu vlastně slouží takový digestoř gastro? Digestoř gastro, neboli odsavač par určený pro gastronomii se instaluje hlavně v kuchyni a to na místo, pod kterým probíhá tepelná úprava jídel (například smažení, dušení, vaření, pečení…). Jeho význam je nejen […]

You May Like