Výroba a distribuce zařízení a nábytků z nerezové oceli

Firma EGAZ, je výrobce vysoce kvalitních zařízení a nábytků z nerezové oceli. Toto zařízení je určené pro profesionální gastronomii, restaurace, bary a řeznické průmysly. Vyrábíme dle evropských standardů. Možnost realizace objednávky dle vlastních, atypických rozměrů našich zákazníků. V naší nabídce nabízíme zařízení pro tepelné zpracování výrobků, které jsou vyžadované v každé profesionální kuchyni. Dále vyrábíme nerezový nábytek: který můžeme vyrobit dle individuálních rozměrů. Egaz je spolehlivý cenově dostupný. Nejen pro velké gastro- provozovny, ale i pro malé provozovatele. Jejich cena odpovídá kvalitě a spokojenosti každého odběratele. Sídlo firmy Egaz je v Českém Těšíně distribuce je dostupná nejen v České republice ale i na Slovensko.

Nabídka nerezových sporáků, plynových stoliček, nerezových pracovních stolů a polic, vodní lázně, trouby jak se sporákem, tak extra samostatné. Veškerý sortiment od firmy EGAZ je jak v elektrické verzi, tak samozřejmě i plynové. Jejich nabídka je široká, nekončí jen nerezových pracovních strojů a zařízení. Egaz se zabývá i výrobou nerezových pracovních stolů jak klasických tak vyhřívaných. Mycích nerezových ocelových stolů a van. Sortiment firmy EGAZ se dále vyrábí police závěsné, nerezové regály, nerezová skříně a skříňky. Firma Egaz uspokojí každého náročného více či méně klienta. Kvalita i kvantita je hlavním moto každého pracovníka firmy EGAZ. Samozřejmostí firmy Egaz je nejen montáž nábytku, ale i jeho rychlý, spolehlivý a dokonalý servis.

Každý, kdo miluje nejen dobré jídlo, ale má rád čistotu a praktičnost, by měl mít jeho podnik, provozovnu zařízenou v plné dokonalosti a jedině nerezový nábytek od firmy EGAZ Vám zaručí nejen lahodný pokrm, ale i naprosto čistou přípravu pokrmu. Když chcete, aby Vaše profesionální kuchyně byla jako ze škatulky, neváhejte použít nerezový EGAZ nábytek z čisté oceli. Tato značka vám zaručí skvělí odběr a spousty spokojených klientů a odběratelů.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Životní prostředí na prvním místě

pt. gru 27 , 2019
Firma Edenox je předním výrobcem a specialistou v oblasti přípravy a distribuce jídla. Nabízí inovativní produkty s nadstandardní výdrží a vysokou kvalitou. Jejich cílem je především naplnění očekávání zákazníků při zachování ohleduplnosti vůči životnímu prostředí. V této společnosti jsou si totiž vědomi toho, že stejně jako Edenox i životní prostředí […]

You May Like