Hranolky jako… od babičky?

To asi není úplně nejlepší přirovnání, čí babička dělá hranolky? Pečená kachna, vepřo knedlo zelo, to ano, ale hranolky? Spíše příležitostně. To však nemění nic na všeobecně známém faktu, že hranolky jsou jedním z celosvětově nejpopulárnějších jídel. Je to prostě gastro klasika, a to i u nás. Smažený sýr? Snad jedině s hranolky. Pro přípravu kvalitních hranolek je zapotřebí mít osvědčený recept, kvalitní brambory a v nejlepším případě také fritézu. Přiznejte sami, na pánvi nebo v troubě to prostě není ono. Celkově, český národ je fanouškem smažených jídel a při jejich přípravě přijde fritéza vhod. Je to tedy koupě, která se vyplatí. Pro přípravu tohoto nadmíru populárního pokrmu se hodí také jiné gastro vybavení, doporučujeme se seznámit s nabídkou značky Dajar.

Nejpopulárnější pokrmy? Ty smažené

To platí přinejmenším v naší kotlině. Smažený řízek, smažený sýr, smažený květák, smažené… prakticky cokoliv. To už prostě k našemu životnímu stylu patří. Pravda, není to nejzdravější, ale všem to chutná a je to nesmírně populární. Samozřejmě lze smažit na pánvi, případně i v troubě, ale v profesionální gastro sféře se neobejdete bez fritézy. Používají je restaurace, ale také školní jídelny. Jsou prostě nezbytným gastro doplňkem všude tam, kde se připravují jídla každý den. Máte restauraci nebo třeba bar s občerstvením? Zajisté ji používáte. Možná také používáte také příslušenství od firmy Dajar, jež se v poslední době těší velké oblibě. Je totiž vysoce kvalitní a dostupné za rozumnou cenu. Je to kup, který se prostě vyplatí. Pokud podnikáte v gastro sféře, rozhodně byste této značce měli věnovat nemalou pozornost. Poměr cena a výkon je naprosto úžasný. Samozřejmě, dnešní trh je rozmanitý a není zapotřebí se omezovat pouze na tuto značku, ale rozhodně stojí v porovnání s konkurencí minimálně za zvážení. Ať už vaříte doma pro radost nebo v gastronomii podnikáte, rozhodně by neměla uniknout vaší pozornosti. Smažení, to nejsou jen hranolky.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Cukroví, to nejsou jen Vánoce

pt. lis 8 , 2019
Existujte spousta společenských událostí, při kterých cukroví přijde vhod. Mohou to být Vánoce, svatba, křtiny, narozeniny, ale třeba také oslava promoce na vysoké škole. Jak vidíte, jedna se o velmi populární pokrm, který najde využití téměř při každé příležitosti. Samozřejmě existují lidé, kteří jej nedocení, ale většina z nás ho […]

You May Like